מאפייני שולחן

מאפיינים של שולחן מנהלים

בשונה ממשרדים רגילים שאמורים להיות סביבת עבודה אידיאלית עבור העובדים שלכם, שולחן עבודה של מנהלים זה אופרה אחרת לגמרי. שולחן מנהלהוא למעשה גם שולחן עבודה, אך בשונה משולחן עבודה רגיל, שולחן מסוג זה חייב בראש ובראשונה לייצר רושם של סמכות. איך תוכלו לרהט את המשרד שלכם בצורה הטובה ביותר?

שולחן מנהלים – למה זה נחוץ?
משרד הוא ממלכה היררכית. אם אתם מנהלים טובים תצטרכו להקפיד על הדברים הקטנים המסמנים את הגבול ביניכם לבין העובדים שלכם. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שכדי לייצר סמכות וכדי למנוע את הרצון של העובד לפרוץ את הגבולות תצטרכו לייצר את הקו העדין של המסגרת. איפה אתם מול העובדים שלכם.
זה אולי ישמע קצת מוזר, אבל גם לשולחן שתבחרו להציב במשרד שלכם יש אמירה על כך. מעבר לעובדה זו חשוב לזכור כי בתור מנהלים המשרד שלכם מהווה מקום עליה לרגל לא רק של העובדים שלכם, גם לקוחות, מנהלים של חברות אחרות, ספקים ועוד יגיעו כדי לבקר במשרד שלכם.
משרד המנהל הוא למעשה כרטיס הביקור של החברה. אחרי הכל מדובר במשרד הפעיל ביותר המתנהלות בו פגישות רבות. במקרים רבים הרושם אותו מותיר המנהל על הלקוח הוא זה שישפיע על ההחלטה של הלקוח להתקשר עסקית עם החברה. לכן כדאי שהרושם יהיה חיובי, גם המשרד שלכם תורם ליצירת הרושם הזה.

מה שונה בין שולחן מנהלים לבין שולחן עבודה רגיל?
שולחן המיועד למשרדי מנהלים הוא בראש ובראשונה גדול יותר משולחנות משרדיים רגילים. בנוסף שולחנות המיועדים למנהלים אלו הם שולחנות יקרים יותר משולחנות עבודה רגילים.
חשוב מאוד שהשולחן יהיה גדול דיו בכדי שיהיה נוח לעבוד בו. על שולחנו של המנהל לרוב מצטברת ניירת לחתימה, מכתבים שונים, עיתונים ועוד. ככל שהשולחן יהיה גדול יותר כך תוכלו להבטיח שיהיה לכם נוח יותר במשרד מפניי שלא משנה כמה אתם אנשים מבולגנים, על שולחן גדול תמיד יהיה לכם סדר.

שולחן מנהלים – איך הוא נראה?
הסטיגמה הראשונית היא לחשוב כי שולחנות המיועדים למשרדי מנהלים צריכים להיות גדולים, כבדים, אולי עם שילוב של עור או חריטות עץ. למען האמת, אם אתם אוהבים את הסגנון הזה תוכלו ללכת עליו אך אם אתם מעוניינים לייצר משרד טרנדי ועדכני, יש שולחנות אחרים איתם תוכלו לרהט את המשרד שלכם.
כיום, שולחן מנהל לא חייב להיות שולחן עץ כבד ומסיבי. תוכלו לייצר בדיוק את אותו הרושם עם שולחן מעודן יותר. מילת המפתח של העיצוב המודרני היא דקורטיביות. העולם הדקורטיבי בא לידי ביטוי גם בעבודה שלכם. זכרו כי השולחן שלכם אמור לשרת אתכם ולא להפך.
כדאי מאוד לבחור שולחן התואם את מידות החדר. קחו בחשבון את העובדה שהשולחן שלכם צריך להיות מוצב במרכז החדר.