שולחנות מנהלים

תתי קטגוריות

קטגוריות מוצרים

למה חשוב להשקיע בשולחן מנהלים?

כמנהלים, אתם ודאי יודעים כי עיצוב המשרד שלכם ממלא יותר מאשר צורך אסתטי. בכל משרד, שולחנו של המנהל צריך לשקף את אישיותו ואת האופן שבו הוא רוצה שהעובדים שלו יתפסו אותו. עם זאת, מאחר שזהו המקום שבו אתם מבלים את מרבית יומכם, חשוב שהשולחן יהיה גם פרקטי ונוח, ויענה על כל הצרכים שלכם במהלך יום העבודה.

מה חשוב לדעת לפני רכישת שולחנות מנהלים?

אם אינכם בטוחים איך לבחור את השולחן המושלם בשבילכם, הנה כמה נקודות שכדאי לקחת בחשבון:

הגודל: חשוב שתבחרו בשולחן שמתכתב עם גודל החדר ויוצר את האווירה שאתם רוצים לשדר. שולחן מנהלים גדול הוא מרשים ביותר ומקנה לחדר אווירה רצינית ומכובדת. עם זאת, בחדרים קטנים הוא עשוי להשתלט על החלל ולגרום לתחושה מעט מאיימת. בנוסף, כדאי לחשוב גם על אופן השימוש בשולחן, ולוודא שהוא רחב מספיק על מנת להחזיק את המחשב, המסמכים, כלי הכתיבה ושאר החפצים בהם אתם נוהגים להשתמש במהלך היום.

מקומות אחסון: ערכו מראש רשימה של הדברים שאתם נוהגים לאחסן בשולחן שלכם באופן נוח לשליפה – מסמכים חשובים, יומן, עטים ועוד, ושימו לב שאתם בוחרים בשולחן בעל מספיק מקומות אחסון. בנוסף, אם אופי העבודה שלכם כולל התעסקות במסמכים רגישים, כדאי שתשקיעו בשולחן בעל מגירה אחת לפחות שניתנת לנעילה.

הצורה: שולחנות מנהלים הם בדרך כלל מלבניים או בצורת ר’. הבחירה בסגנונות השונים תלויה בגודל החלל אך גם בצורת העבודה שלכם. שולחנות ר’ הם מרשימים ביותר, וגם מתאימים למי שעובד מול מחשב אך זקוק גם למשטח שניתן לכתוב עליו בנוחות.

העיצוב: שולחן מנהל בדרך כלל חולש על חלל החדר, ועיצובו משפיע רבות על אופי החלל והאווירה שנוצרת בו. לדוגמה, שולחן כהה וכבד בעיצוב קלאסי ייצור תחושה סמכותית וכבדת ראש. רהיט בהיר בעיצוב מודרני יצור אווירה שיקית, קלילה ונגישה. לפני שאתם ניגשים לקניית השולחן, חישבו על מה שאתם רוצים שהעובדים שלכם ירגישו כאשר הם נכנסים לחדר.

למה מומלץ לרכוש שולחן בהיפר משרד?

בהיפר משרד תמצאו מגוון של שולחנות מנהלים, בגדלים, צבעים וסגנונות שונים. צרו איתנו קשר באתר או בטלפון 1-700-70-46-46 ואנו נעזור לכם למצוא את שולחן המנהלים המושלם בשבילכם.