ריהוט משרדי – איפה מתחילים?

נקודות חשובות בבחירת ריהוט משרדי

המשרד שלכם הוא המקום הכי חשוב בעבודה שלכם. לא משנה במה אתם עובדים ואם מדובר בתפקיד בכיר או זוטר, המשרד שלכם הוא בראש ובראשונה המקום שאתם יוצרים בו. חשוב מאוד שתרגישו בו בבית ושיהיה לכם נעים לשהות בו גם למשך שעות ארוכות.
קחו בחשבון כי לעיתים קרובות או רחוקות תצטרכו להיפגש עם אנשים במשרד שלכם. לכן תמיד כדאי שתעצבו את המשרד בצורה שתשווק אתכם בדרך הטובה ביותר. אחרי הכל המשרד שלכם הוא גם הפנים שלכם ולכן כדאי להשקיע לא מעט מחשבה בעיצוב המקום החשוב הזה.

ריהוט משרדי – מה זה אומר עלינו
בדיוק כפי שהריהוט הביתי מעיד על סמל סטאטוס, כך גם הריהוט המשרדי. אם יש לנו משרד מכובד המרווויח לא מעט כסף, לא נוכל להרשות לעצמנו לרהט אותו בצורה פשוטה מדי. בדיוק כך גם במקרה שאנחנו רוצים לשדר פשטות.
הריהוט של המשרד שלנו חייב לשדר בדיוק את מה שאנחנו ולהשרות אוירה של סדר, נוחות ושליטה על הדברים.

ריהוט משרדי – מאיפה מתחילים לבחור
עוד לפני שתחליטו איזה ריהוט יתאים למשרד שלכם חשוב שתשאלו את עצמכם מספר שאלות. קודם כל, חשוב לדעת מה גורם לכם להיות יעילים יותר בעבודה? המראה הנקי? המראה המרשים? אולי בכלל אתם אנשים של המראה המקושקש?
בשלב השני תצטרכו לחשוב מה הרושם אותו תרצו לשדר כשאתם מארחים אנשים לפגישות. האם אתם מעוניינים ליצור רושם של שליטה? כוחניות? מקצועיות? או שאולי אתם מעדיפים לדבר עם הפרטנרים שלכם בגובה העיניים ולשוחח אתם בזמן שהם מתפנקים על הספה החדשה שלכם?

ריהוט משרדי – מה באמת צריך
בעבר ריהוט למשרד היה מסתכם רק בשולחן, כסא ולעיתים גם מנורת שולחן. היום כבר ידוע כי משרד הוא עולם ומלואו וחשוב מאוד לעצב אותו בדיוק כפי שאנחנו עושים ביתר חדרי הבית. הריהוט אותו אנחנו בוחרים חייב לגרום לנו להרגיש בנוח במשרד שלנו.
יחד עם זאת יש לקחת בחשבון כי המשרד הוא מקום העבודה שלנו. לא תמיד נהיה שם לבד ולא משנה מה הוא תחום התעסוקה. לכן חשוב מאוד שהריהוט שנבחר ישדר נוחות גם כלפי הצדדים המתארחים במשרד שלנו.

ריהוט משרדי – מה הטרנדים?
מילת המפתח של המשרד המודרני היא פשוט שלמות. לא משנה על איזה קו של ריהוט משרדי תחליטו ללכת, חשוב מאוד שהעיצוב של המשרד יהיה שלם.
בחרו בריהוט שיתאים למידות החדר שלכם ולא יגרום לכם להרגיש בצפיפות. יחד עם זאת גם לא נוח לשהות שעות רבות במשרד ריק מדי.
אל תפחדו לשלב במשרד רהיטים שמקומם בחדר האורחים שלכם. אם אתם רוצים לגרום לאורחי המשרד להרגיש בנוח ולרצות לבלות אתכם כמה שיותר, הוסיפו למשרד שלכם תוספות מגניבות. ספות, פופים, שולחן סלון קטן, תמונות מדליקות ועוד.