כיסא משרדי

רגע לפני שנתחיל לפרט אודות כסא משרדי וכן גם אודות חשיבותו של כסא משרדי ברמה גבוהה, בואו קודם כל נבחן את ייעודו של הכסא המשרדי. חשוב מאוד להבין שכל כסא מסוג כסא משרדי באשר הוא חייב למעשה לספק כמה וכמה מטרות. המטרות הללו מתחלקות לשני דברים: מטרות בריאותיות ומטרות שנועדו להקל וכן גם לייעל את עבודתו של העובד.

מטרות הכסא המשרדי:


• אפשרות התאמה למספר משתמשים גדול
• התאמתו של הכסא לגבהים שונים.
• מניעת הפרעות לזרימת הדם באזור הרגליים.
• אפשרות להטות את מושב הכסא לנוחות מרבית.
• יכולות ניידות של כסא משרדי יחד עם עמידות ויציבות באותו מקום.
• תמיכה מלאה בעמוד השדרה.
• חופש תנועה לאנשים שיושבים על הכסא.

כסא משרדי – מדוע חשוב לרכוש כסא איכותי?


אחת ההשקעות החשובות ביותר שכל בעל עסק באשר הוא צריך וכן גם חייב לעשות הן השקעות מסוג רכישת כסא משרדי. חשוב לזכור שפעמים רבות אנשים אשר עובדים במשרד עובדים שעות רבות ונמצאים יותר זמן במקום העבודה מאשר הבית. ישיבה לא נוחה על כסא משרדי (במקרה הטוב ביותר) תסתכם באי נוחות.

ישיבה על כסא משרדי במקרים גרועים יותר תסתכם בבעיות בגב וכן גם בעיות ברגליים. כמו כן, ישיבה על כסאות משרדיים שאינם איכותיים עלולים, במשך הזמן, לפגוע ביציבות. בעל העסק חייב להבין שרכישת ריהוט משרדי בכלל ורכישת כסאות משרדיים בפרט שיהיו ברמה גבוהה מבטיחה לו בעצם יעילות וכן גם אפקטיביות גבוהה יותר של עובדיו.

מידע כללי.


אם אינך יודע מידע כללי בנושא, רצוי מאוד שתדע שבכל יום עבודה כאחוז אחד מכוח העבודה נמצא בחופשת מחלה עקב בעיות שונות בגב, כלומר, מעל מיליון ימי עבודה נמצאים בשימוש בכל שנה ושנה. מעסיקים (בעקבות חופשות מחלה אלו) יחד עם ימי המחלה, התמודדות עם תביעות, החלפת ריהוט, מציאתו של עובד זמני או לחילופין קבוע, מגיעים לסכומי הון של כמיליוני שקלים. במידה ומדובר על מקרים אלו בעולם הסכומים מסוגלים גם לטפס ולהגיע לכ- 600 מיליון יורו בשנה אחת בלבד.

כסא משרדי – תמיכה.


כסא של משרד אשר נחשב איכותי יצליח לספק תמיכה לגב התחתון לאדם אשר יושב עליו. ניתן למצוא כסאות רבים כאשר כסאות אלו מאפשרים לכוונן את תומך הגב התחתון כך שכסא זה יתאים למבנה הגב של האדם אשר יושב על הכסא המשרדי. מושב שהינו מתכוונן יצליח, לאורך זמן, לשמור על גבו של העובד. כמו כן, מושב מסוג זה יצליח למנוע כאבים בגבו של העובד.

אחד הדברים החשובים ביותר אליהם יש לשים לב בעת רכישת כסא של משרד הוא גובה משתנה. כסאות משרדיים מוכרחים להיות מסוגלים לשנות את גובם על ידי לחיצת כפתור או לחילופין על ידי משיכה בידית (שידית זו ממוקמת אצל רוב הכסאות מתחת למושב הכסא). פעולה זו נועדה בעצם להתאים את הכסא לגובהו של העובד. הגובה האופטימלי ביותר על מנת להשיג ישיבה נכונה היא זו שבה השוקיים מקבילים אל הרצפה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *