כיסא מזכירה

בין אם אנו שמים לכך לב או לא – קיימים הבדלים משמעותיים בין כסאות בכירים, כסא של המנכ”ל לבין כסא מזכירה. הבדלים אלו באים לידי ביטוי בכל מיני דברים, כמו למשל: הטבות, תנאי העבודה, השכר וכולי.

כיום עולם הריהוט המשרדי הפך למוסד משגשג של ממש. בעולם זה ניתן למצוא את כסא למנכ”ל שמתהדר בכל מיני גרסאות משופרות ומשוכללות, כסאות מרופדים ונוחים ואינסוף אפשרויות וסוגים נוספים. כסאות העובדים ה”פשוטים” יותר אינם זוכים לאותה תשומת לב שלא בצדק.

כסא מזכירה – כי מהיום לנוחות יש שם!


מעוניינים לרכוש כסא מזכירה למשרד שלכם אך אינכם ובקיאים בפרטים? ובכן, כסאות מזכירה ניתן לקנות כיום בכל חנות רהיטים אשר מכבדת את עצמה – חנויות הן למשרד והן לבית. כיום ניתן למצוא היצע אדיר של כל מיני כסאות למזכירה. אז רגע לפני שאתם רצים אל חנות הרהיטים, יש לחשוב טוב-טוב איזה כסא מזכירה אתם בעצם צריכים.

אז אילו שאלות עליכם לשאול את עצמכם רגע לפני רכישה של כסא מזכירה? ובכן, עליכם לשאול את עצמכם מספר שאלות, כגון: האם המזכירות במשרד שלכם נמצאת בחזית המשרד? (הכוונה היא לעמדת הקבלה כך שכל מי שנכנס למשרד רואה את המזכירות). במידה וכן, עליכם לשים דגש על כמה דברים – חשוב שכסא המזכירה יהיה גבוה כך שהמזכירה תהיה בעלות נוכחות והכסא יהיה לה נוח אך עם זאת יצליח לשדר יוקרה ויופי.

במידה ומדובר על פקידות קבלה, הרי שמומלץ לבחור בכסאות צרים על מנת שיתאימו לדלפק הקבלה. חשוב לזכור – יש הבדל בין שולחן משרדי רגיל לבין שולחן משרדי מסוג שולחן קבלה ובהתאם לכך קיים הבדל מהותי בין כסאות מזכירות לשולחנות רגילים לבין כסאות מזכירות לשולחנות קבלה.

האם קיימת תחלופה במשרד? במידה וכן מומלץ מאוד לבחור כסאות למזכירה עם מגנון של הנמכה או הגבהה של הכסא כך שהכסאות יתאימו לכל אחת מהמזכירות שעובדות במשרד. במידה ומדובר על צוות קבוע, יש לבחור בכסאות אשר יתאימו באופן ספציפי לכל מזכירה ומזכירה. כמו כן, אין זה חשוב אם מדובר על משרד של עורכי דין או משרד גרפיקה – מומלץ תמיד לבחור בכסאות עם גלגלים על מנת לאפשר למזכירות לנוע בסביבת העבודה.

חשוב מאוד לזכור


מזכירות ממלאות הרבה משימות ואת כל שעות העבודה שלהן (כמעט) הן מבצעות בישיבה על כסא, חשוב מאוד שכלי העבודה העיקרי שלהן – כסא מזכירה – יהיה נוח. נצא מנקודת הנחה שמדובר על מזכירה אשר סובלת מכאבי כאב ובעקבות כך נעה בחוסר נוחות על הכסא. על מנת שהמזכירה תוכל לעבוד בצורה טובה יותר, מומלץ מאוד לרכוש כסא מזכירות ברמה גבוהה, כזה שיאפשר למזכירה לשבת בנוח, לעבוד בכיף לא לפגוע בבריאות הגב או הרגליים שלה.

כיום עולם הריהוט המשרדי הפך לעצום ובעקבות כך ניתן למצוא שפע של כסאות למזכירות. מומלץ מאוד לבצע סקר שוק אודות הכסאות המוצעים בשוק, מה כל אחד מהכסאות הללו מציע ואילו יתרונות יש לכל אחד ואחד מהם. כמו כן, על ידי סקר שוק ניתן גם לדעת אילו מהחברות אשר מוכרות את הכסאות מוכרות אותם במחירים מופקעים ואילו מהחברות הללו מעניקות לכם כסאות איכותיים במחירים הגיוניים ומשתלמים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *