שולחן מנהל

לכל עסק או משרד יש מספר מנהלים או לחילופין רק מנהל אחד. חדרו של המנהל הוא חדר אשר מופרד משאר העובדים ובדרך כלל מדובר על חדר יותר גדול מחדר סטנדרטי וכן גם יוקרתי יותר. שולחן מנהל הוא ללא שום ספק חלק גדול מחדרו של המנהל ולכן בעת בחירת שולחן מנהל יש להתחשב בכל מיני גורמים.

שולחן מנהל הוא שולחן גדול יותר מכל שולחנות העובדים האחרים והוא גם בעל עיצוב הרבה יותר יוקרתי. כיום ניתן למצוא שפע של חברות שעוסקות בעיצוב של שולחן מנהל יחד עם פתרונות אחסון למנהלים כמו למשל: מדפים, ארונות, מדפי נשלפים בשולחן המנהל ושפע של פתרונות נוספים.

סגנונות של שולחן מנהל


שולחן מנהל ניתן לבחור בכל מיני עיצובים וסגנונות מכל מיני חומרי גלם שונים. חשוב מאוד להתאים את השולחן על פי סגנון החברה או המשרד. אם למשל אנו מדברים על משרד גדול מאוד ומוכר של עורכי דין, מומלץ לרכוש שולחן מנהל שהינו שולחן רחב ומסיבי שיהיה מעץ מלא עשיר.

לעומת זאת, במידה ומדובר על שולחן מנהל לחברת יח”צנות צעירה, הרי שניתן להתאים לחברה זו שולחן מנהל בעיצובים יותר עכשוויים ומודרניים. כמו למשל: שולחן בעל שילוב של זכוכית או מתכת. אם מדובר על חדרים קטנים מומלץ מאוד לבחור בשולחנות מנהלים מזכוכית, אלו מעניקים תחושה של שטח גדול יותר.

בחירת שולחנות מנהלים.


את שולחנות המנהלים יש לבחור קודם כל לפי מרחבו וגודלו של משרד המנהל אליו השולחן מיועד. כפי שציינו קודם לכן, במידה ומדובר במשרד גדול הרי שניתן ליהנות ממגוון של אופציות כשמומלץ לרכוש שולחן גדול ומרשים שיעניק לנכנסים אל החדר תחושה של משרד ברמה גבוהה, משרד שמשדר רצינות ומקצועיות וכדומה.

אם מדובר על משרד ובו עובדים רבים, חשוב לבחור בשולחן שיהיה מספיק גדול בכדי להכיל את כולם במידה ויהיו במשרד ישיבות צוות, הרצאות ודיונים. כמו כן, חשוב ששולחן המנהלים יהיה מספיק גדול כך שכולם יוכלו ליצור קשר עין עם כולם. חשוב שיושבי השולחן (ואין זה משנה אם מדובר על קולגות, לקוחות או עובדים) ירגישו בנוח סביב שולחן המנהלים ויוכלו להכניס את הרגליים מתחת לשולחן מבלי להיתקל ברגליהם של שאר היושבים.

חשוב לבחור את השולחן לא רק על פי עיצוב או נוחות, חשוב מאוד לבחור את השולחן גם על פי חומר הגלם. אם למשל מדובר על משרד שממוקם בלב מפעל ובו ישנה לחות גבוהה, הרי שזהו דבר מטופש לחלוטין לרכוש שולחן מעץ שרגיש למים ולחות ונוטה להתנפח ובסופו של דבר להיהרס. יש להתאים את חומר הגלם על פי הסביבה שהשולחן יהיה בו. מומלץ תמיד לשלם יותר ולבחור בחומר גלם איכותי שיחזיק לאורך שנים מאשר לשלם פחות ולאחר תקופה קצרה לראות כיצד השולחן נראה בלוי וישן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *