שולחן מנהלים-בחירה

למה יש לשים לב בעת בחירת שולחן מנהלים?

שולחן מנהלים הוא שולחן אותו אנו רואים בדרך כלל במשרדים שונים. שולחן זה מיועד לנוחות אופטימלית של האדם אשר משתמש בו, בדומה מאוד לכסא מנהלים. לא פעם שולחנות אלו, אשר לא בכדי נקראים שולחנות מנהלים, הם שולחנות בעל מראה חיצוני מפואר אשר עושים רושם ראשוני חיובי על כל אדם המתבונן בהם.

אין זה מספיק להתפתות להבטחות של מוכרים בחנויות המוכרות ריהוט משרדי או ריהוט עבור חדרי עבודה ביתיים כאשר קונים שולחנות מנהלים. בין אם קונים שולחן שכזה עבור סביבת העבודה הביתית ובין אם קונים שולחן כזה עבור המשרד יש לשים לב לכמה דברים וזאת על מנת לבחור שולחן בצורה המוצלחת ביותר.

הדבר הראשון שיש לשים לב אליו כאשר קונים שולחן מנהלים הוא חומר הגלם ממנו הוא עשוי. למשל, ישנם שולחנות מנהלים אשר עשויים מסוגים שונים של עץ. חלק מסוגי העץ נשרטים בקלות רבה מדי וחלק מסוגי העץ מצופים בצבע אשר עלול לדהות ולהתקלף לאחר שנים בודדות ולכן חומר הגלם ממנו עשוי השולחן חשוב.

בהחלט ניתן לברר אילו סוגי עץ מומלצים יותר עבור שולחנות כאלו ואילו סוגי עץ הינם רגישים יותר ומומלצים פחות. בחירת חומר הגלם של השולחן לא פעם מעידה גם על העמידות של השולחן. או במילים אחרות, ככל שבוחרים שולחן אשר עשוי מחומר גלם שהוא איכותי יותר סביר להניח שהשולחן יהיה עמיד יותר לאורך זמן.

כמה אמור לעלות שולחן מנהלים?

כמובן שכאשר קונים שולחן מנהלים אחד הדברים שאין מנוס מלשים לב אליהם הוא המחירים של שולחנות אלו. אם כן, כמה אמור לעלות שולחן שכזה? על כך אין תשובה אחידה. המחיר של שולחן איכותי משתנה בהתאם לאיכות שלו, בהתאם לחומר הגלם ממנו הוא עשוי, בהתאם לחברת הרהיטים שמוכרת אותו וכו’.

אם בכל זאת רוצים לדעת שקונים שולחן מנהלים במחיר שהוא סביר ולא מופקע מדי, או לחלופין במחיר שהוא זול מדי ועלול לעורר חשד קל בנוגע לאיכות שלו, השיטה הטובה ביותר שכדאי לנקוט בה היא השיטה של השוואת מחירים. כדאי להשוות מחירים של שולחנות בין כמה חברות שונות אשר מוכרות את אותו הדגם.

כאשר מבצעים השוואת מחירים חשוב לוודא שאכן משווים בין אותו הדגם משום שכל דגם עשוי מחומרי גלם אחרים, מעוצב בצורה אחרת, יוצר על ידי יצרן רהיטים אחר וכן הלאה. השוואת מחירים של אותו הדגם יכולה לחשוף בפני הצרכן איזו חברה או איזו חנות מוכרת את הדגם של שולחן מנהלים במחיר המשתלם ביותר.


העיצוב החיצוני של שולחן מנהלים

כאשר קונים שולחן מנהלים כמובן שצריך להתייחס למראה החיצוני ולעיצוב שלו. חשוב לקנות שולחן אשר ישתלב במראה שלו עם הרהיטים האחרים אשר נמצאים במשרד או בחדר העבודה ולקנות שולחן שמוצא חן בעיני האדם אשר ישתמש בו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *