פתרונות אחסון

פתרונות האחסון הטובים ביותר.

יש לך משרד ואתה פשוט מוצא את עצמך הולך לאיבוד. הקלסרים נופלים, המסמכים הולכים לאיבוד, הכול צפוף מרגע לרגע ואתה לא מבין כיצד אפשר לסדר את הבלגן הזה ןבחוכמה. ובכן, כיום ניתן למצוא שיטות רבות לאחסון של ציוד משרדי כששיטות אלה יהפכו את המשרד שלך לנעים, מזמים ובעיקר פרקטי ונוח.

פתרונות אחסון – תכנון נכון.

פתרונות אחסון הינם הכרחיים וחשובים אך הם מצריכים תכנון הנדסי מדויק, תכנון אדריכלי וכמובן המון דמיון ויצירתיות. כאמור, לא פשוט לתכנן פתרונות של אחסון בצורה מושלמת לסוגים שונים של חללים ולעיתים כאשר מדובר בחללים קטנים התכנון של פתרונות אחסון הופכים אפילו קשים יותר.

פתרונות של אחסון הפכו במשך השנים לאחד ההיבטים החשובים ביותר שיש בתכנון של מחסן, דירה וכמובן גם משרד. ניתן לראות פעמים רבות שעיצוב יפה נקבע גם על פי הפתרונות האחסונים שנבחרו בחלל. אז כיצד בעצם ניתן לתכנן את פתרונות האחסון המושלמים והנכונים ביותר לחלל מסוים?

פתרונות אחסון נהדרים למשרד.
משרדים הם מקומות אשר דורשים ללא ספק אחסון נכבד מאוד, כמו לדוגמא: ארכיון של הנהלת החשבון אשר נשמר במשך שנים, מחסן לחומרת המחשבים, מחסן לציוד המשרד (עטים, דפים, קלסרים, דפדפות, ניילונים, עפרונות וכולי).

ישנם משרדים שאין מספיק שטח גם לאחסון וגם לשטח העבודה עצמו ולכן יש צורך לתמרן עם החלל שקיים. אז כיצד באמת ניתן לעשות זאת? קודם כל ניתן לעשות חלוקה נכונה של השטח של המסדרון במשרד על מנת לבנות ארונות נישה לאורך כל אותו המסדרון (דלת הארונות כמובן תצטרך להשתלב עם העיצוב הכללי במשרד). במידה ושיטת הארונות במשרד איננה מתאימה לחלל משרד ספציפי ניתן לחלק את החדרים השונים באמצעות מחיצות גבס.

מידוף כפתרונות אחסון חכמים

כמו כן, בכל משרד יש חדר ספציפי אותו מקצים במיוחד לאחסון. בחדר זה מומלץ לשקול פתרונות מידוף חכמים אשר אלו בסופו של דבר יובילו לפתרונות אחסון. מידוף נכון במשרד ובמחסן המשרד יקבעו את הפרקטיות שלו. בהתאם לסחורה ועומס הסחורה יש לקבוע אילו מדפים יבחרו ומאילו חומר המדפים הללו יהיו עשויים (בכדי שהמדפים בסופו של דבר יצליחו להחזיק את העומס הנדרש).

כמו כן, יש לבחור את המדפים על פי קריטריון נוסף: גודל המדפים והרווח בניהם. גודל המדפים והרווח אשר קיים בניהם קובע במידה רבה עד כמה הפריטים שיהיו מונחים על המדפים אכן יהיו נגישים ויקבעו האם פתרונות אחסון שנבחרו אכן טובים.

בעת תכנון, ואין זה משנה אם מדובר בתכנון של מדפים או קירות גבס, מומלץ שלא לוותר על ייעוץ הנדסי מקיף ומעמיק. ייעוץ זה יאפשר לכם לקבל את הפתרונות הנכונים והיעילים ביותר לחלל המשרד הקיים.

אם אתם מחפשים פתרונות אחסון יעילים, פרקטים וזולים מומלץ שתעשו סקר שוק רגע לפני שאתם משפצים מחדש את משרדכם. על ידי סקר שוק, בדיקה וייעוץ של מהנדס מקצועי תוכלו לחסוך מקום ולהפוך את המשרד שלכם למקום נעים וכיפי יותר לעבוד בו.