שולחן ישיבות

כל בית עסק באשר הוא ואין זה חשוב אם מדובר על משרד קטן שרק עכשיו התחיל את דרכו או על חברה גדולה שפועלת כבר שנים על גבי שנים, יש ברשותו חדר ישיבות. אז מהו בעצם חדר הישיבות? ובכן, חדר ישיבות הוא מקום בו נערכות כל מיני עסקאות או פגישות. הפגישות והעסקאות נערכות בין לקוחות ועובדים. כמו כן, בחדר זה נערכות גם התכנסויות בכדי להרים כוסית, התכנסויות בכדי לעדכן את העובדים בהודעות חשובות וכולי.

הריהוט של חדר הישיבות כולל (כמעט תמיד) שולחן ישיבות כאשר שולחן זה מכיל כמה מקומות ישיבה, הכל בהתאם לשטח החדר. שולחן ישיבות מוכרח להיות שולחן חזק ומסיבי, כזה שיעמוד במאסה הגדולה של הציוד אותו הוא סוחב. שולחן של ישיבות יכול להגיע בכל מיני צבעים וצורות, כמו למשל: מלבן, אליפסה, עיגול וכולי. החומרים מהם עשויים השולחנות גם מגוונים כמו לדוגמא: מתכת, זכוכית, עץ וכולי.

כיצד לבחור שולחן ישיבות?


כאמור, כמו בכל חלק במשרד גם את חדר הישיבות מתכננים בקפידה. כאשר עומדים לבחור שולחן ישיבות יש לבחור אותו בהתאם לגודל החדר, בהתאם לגודלה של החברה (אם מדובר על חברה גדולה שיש ברשותה הרבה לקוחות הרי שחדר הישיבות חייב להיות גדול בהתאם לפעילותה או ההפך), גודל התקציב וכולי.

חשוב לזכור ששולחן מסוג שולחן ישיבות צריך גם להתאים לסגנון הכללי של החדר ומעבר לכך – חייב לאפשר סביבת עבודה שהינה נוחה ונעימה לכל היושבים מסביב לשולחן, נוחות שתאפשר ליושבים מסביב לשולחן קשר עין בניהם. אם אינכם יודעים כלל וכלל ולו דבר אחד על עיצוב אל תדאגו, כיום ניתן למצוא חברות רבות שעוסקות בתחום.

חברות שעוסקות בעיצוב יוכלו לתרום רבות לעיצוב חדר הישיבות של החברה שלכם ובכלל לעיצוב העסק. חברות אלו מתמחות בשילוב הצבעים הנכונים על מנת להכניס אור לחדר, בחירת העץ המתאים ביותר בכדי ליצור תחושה של חמימות אך עם זאת תחושה של עסק מצליח ויוקרתי. תמיד מומלץ לשלם עוד קצת כסף בכדי לבחור חברת עיצוב איכותית מאשר לנסות לעצב לבד ולהיווכח לכישלון נחרץ.

סקר שוק.

כמעט הכל מוכן, בחרתם צבע, בחרתם את העץ שרציתם ואפילו מדדתם האם השולחן אכן יתאים לגודל של החדר יחד עם הכיסאות. על מנת שלא תצאו מאוכזבים מהמחיר שקיבלתם, מומלץ לבצע תהליך שנקרא “סקר שוק”. סקר שוק הוא תהליך חשוב מאין כמותו ולא רק מכיוון שהוא נותן לעורך התהליך פרספקטיבה רחבה יותר אודות סוגי השולחנות שיש בשוק אלא הוא גם נותן לו פרספקטיבה אודות החברות והמחיר אותן הן מציעות עבור שולחנות חדר הישיבות שברשותן.

חשוב לבצע את סקר השוק בקרב מספר חברות, לבדוק האם הגימורים של השולחנות שברשותם הם אכן גימורים ברמה גבוהה, האם מדובר על חומרים איכותיים (עץ איכותי שאיננו מתנפח כאשר הוא מגיע במגע עם לחות או מים וכדומה). לאחר שבדקתם מספר חברות שנראות לכם הן מבחינת האמינות והן מבחינת הריהוט שברשותם יש לבצע “השוואת מחירים”. לאחר השוואת המחירים יש לבחור את החברה האמינה וכן גם המשתלמת ביותר מבחינת מחיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *