כסא מנהלים

אין שום ספק שההחלטה לרהט את המשרד מחדש (או לחילופין מההתחלה) היא איננה החלטה קלה אלא החלטה חשובה שנעשית בכובד ראש. אנו נמצאים כיום בעידן המידע ולכן אנו גם מוצפים בכמויות גדולות של אינפורמציה לגבי כל מיני נושאים בכלל ולגבי נושאי ריהוט בפרט.

אחד הנושאים הפופולריים ביותר לגביהם ניתן למצוא מידע הוא נושא ריהוט למשרד. חשוב להבין שבחירה לא נכונה של ריהוט המשרד עלולה להשפיע בצורה ישירה על תדמית המשרד ולגרום לירידה במעגל הלקוחות (או ההפך). כיום ניתן למצוא כל מיני דגמים של כסא מנהלים.

כאשר בעל עסק מחליט לרהט את משרדו הוא חייב להשקיע מחשבה עמוקה בבחירת הרהיטים בכלל ובבחירת כסא מנהלים בפרט. כיסאות של מנהלים אינם משמשים אך ורק לצורכי ישיבה אלא גם משמשים בכדי ליצור רושם חיובי על הלקוחות. לקוחות אשר מגיעים למשרד ומבחנים בכיסא מסוג כסא מנהלים מניחים כי מדובר בעסק רציני שמכבד את עצמו ועסק אשר מעמיד את צרכי עובדיו לפני הכל.

כסא מנהלים – שינוי בחשיבה


אם בעבר בכל עסק היה ניתן למצוא כיסאות פשוטים לגמרי הרי שכיום כל עסק שמכבד את עצמו שם אך ורק רהיטים איכותיים וכיסאות אורתופדים אשר נעשו על ידי מיטב בעלי המקצוע (הכוונה היא למעצבים, רופאים, אורתופדים וכן הלאה). כיום אין מה לחשוש שמא הרהיט לא יתאים לעיצוב המשרד מכיוון שניתן למצוא אינספור סוגים של כיסאות מנהלים בכל מיני צבעים ודגמים.

כסא מנהלים – כיצד לבחור?


• בחירת גודל הכיסא – כסא מנהלים שגודלו כפול מהחדר יכול ליצור בעיה של רושם מוטעה ומעבר לכך עשוי להיות גם לא נוח לשימוש.
• עריכת סקר – לפני כל רכישה של כל רהיט (ובעיקר כיסא מנהלים) חשוב מאוד לבצע סקר שוק. על ידי סקר שוק ניתן לקבל את ההחלטות בצורה מחושבת ונכונה. במסגרתו של סקר השוק מומלץ לבדוק מספר רשתות/חברות על מנת להיחשף אל כל מיני סוגי כיסאות מנהלים ולכל מיני מחירים.
• חומר גלם – כאמור, כיום ניתן למצוא היצע רחב של כיסאות מנהלים בפרט ובכלל של כל מיני סוגי רהיטים. על מנת לרכוש כיסא איכותי חשוב לוודא שחומר הגלם ממנו הוא נעשה הוא חומר גלם ברמה. כמו כן, יש לוודא שרמת הגימור של הכיסא הינה מספיק טובה.
• איכות – על מנת שלא להחליף את הרהיט כל תקופה קצרה חשוב לזכור – כיסאות איכותיים הם כיסאות שיחזיקו יותר זמן ולכן שווה להשקיע בהם יותר כסף.

כיסאות מנהלים – לא רק במשרד


אם בעבר היינו נתקלים בכיסאות מנהלים גדולים ויוקרתיים רק במשרדים הרי שכיום ניתן למצוא כיסאות אלו גם בבית. כיום ניתן למצוא אנשים רבים אשר עובדים כפרילנסרים בביתם ולכן זקוקים הם לכיסא מנהלים. ישיבה על כיסא מנהלים היא ישיבה שונה, מדובר על ישיבה נוחה יותר, מהנה יותר ובריאה יותר לגב. זכרו – יש דברים שפשוט אסור לחסוך עליהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *